Осередок

Центр громадських, соціальних і релігійних заходів

Український Культурний Осередок, заснований у 1988 році, є самостійним бенкетним закладом Українського села в Чикаго, розташований за кілька хвилин від центру Чикаго і повністю належить Українському Греко-Католицькому собору Святих Володимира й Ольги. Наш осередок служить громаді як центральний центр громадських, соціальних і релігійних заходів. Хоча ми є приналежні до собору але водночас ми відкриті для людей будь-якої раси, релігії та етнічної приналежності.

Ми вважаємо, що участь громади має важливе значення для сприяння можливостям і розвитку в регіоні. Відповідно до наших переконань, ми перетворюємо наш осередок на виборчу дільницю під час виборів і пропонуємо наш простір як місце зустрічі для відділів місцевої влади, які допомагають жителям району. Крім того, ми є місцем проведення та спонсором танців і світських вечірок, які пов’язані зі святами, а також обслуговуємо місцеві організації різних віросповідань як засіб для їх культурної та релігійної реалізації.

Ми маємо офіси для довгострокової оренди, які наразі зайняті деякими дуже особливими організаціями, зокрема Ансамблем українського танцю світового класу «Громовиця», штаб-квартирою Українського Лікарського Товариства Північної Америки, Фундацією Українського Католицького Університету, а також Українським Конгресовим Комітетом Америк, відділення в Іллінойсі.

Наша місія — надати окремим особам, групам і компаніям елегантний банкетний зал у Чикаго за доступними цінами. Крім того, ми надаємо нашим клієнтам безкоштовну приватну автостоянку, а наше зручне розташування знаходиться в трьох милях від центру Чикаго. Ми зручно розташовані та маємо доступ до I90/I94, Кеннеді та Дена Раяна, і I290, Ейзенхауера.