Крамничка “Сумління”
при парафії св. Володимира і Ольги
![2-kramnychka beginning 2](https://stsvo.org/wp-content/uploads/2022/11/2-kramnychka-beginning-2.jpg)
![1-Kramnychka beginning](https://stsvo.org/wp-content/uploads/2022/11/1-Kramnychka-beginning.jpg)
ід першого дня створення Крамнички Сумління в 1978 р., ціль Крамнички була допомага політичним в’язням Україні – діточкам, сиротам, та потребуючим! Багато парафіян щедро дарували речі до крамнички; кераміку , вишивки, писанки, і також грошеві датки. Крамничка стала головним джерелом приходів, які ішли на оборонну акцію, висилки речей до засланих політв’язнів, а також, кожна з пань взяла обов’язок опікуватися одним політв’язнем, а це означало писати до нього чи до неї лист, уродинові поздоровлення і слати посилки.
У 1988 році, Крамничка звітувала, що протягом 10 років праці, було вислано допомоги в Україну на суму $75,875.00, а політв’язням на акції в їхній обороні суму $30,900.00.
На всі ці акції і допомогу, Крамничка Сумління стала постійним джерелом доходу. Від 1978 року по сьогодні, “Крамничка Сумління” продовжує свою працю для допомоги Україні.
24-го лютого, коли розпочалася війна, ми не зупинили допомогу, а відгукнулися на отримані прохання, та вислали фінансову допомогу в різні сторони України – Рівне, Бережани, Дрогобич, Львів , Київ і Харків. Через знакомих в Чікаґо, ми закупили та переслали на руки ЗСУ матеріальну допомогу нашим захисникам. Будемо далі продовжуватаи цю працю та виконувати обовязок Крамнички Сумління.
![3-Kramnycka Sumlinnya-3](https://stsvo.org/wp-content/uploads/2022/11/3-Kramnycka-Sumlinnya-3-scaled.jpg)
![4-Kramnycka Sumlinnya-4](https://stsvo.org/wp-content/uploads/2022/11/4-Kramnycka-Sumlinnya-4-scaled.jpg)